Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Denis Villeneuve |
7,6
|
|
Reszeli-Soós András
(asystent)
|
||
Toby Hefferman
(asystent)
|
||
Vera Janisch
(asystent)
|
||
Katharine K.K. Kennedy
(asystent)
|
||
Francesca Millea
(asystent)
|
||
Tom Rye
(asystent)
|
||
Tamás Péter Chipie
(asystent)
|
||
Gergö Marton
(asystent)
|
||
George Max Trummler
(asystent)
|
6,0
|
|
Giacomo De Bello
(asystent) (Włochy)
|
||
Barbara Kisignacz
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Ahmad Khomakho
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Artur Kaczmarski
(polski dubbing)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jon Spaihts |
8,0
|
|
Denis Villeneuve |
7,6
|
|
Sheila Waldron
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Gabriella Winkler
(nadzorca ciągłości scenariusza) (dodatkowy)
|
||
Kata Csizmadia
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Producenci | Ocena | |
Cale Boyter
producent
|
||
Mary Parent
producent
|
||
Tanya Lapointe
producent
|
||
Patrick McCormick
producent
|
||
Denis Villeneuve
producent
|
7,6
|
|
Herbert W. Gains
producent wykonawczy
|
||
Joshua Grode
producent wykonawczy
|
||
John Harrison
producent wykonawczy
|
||
Brian Herbert
producent wykonawczy
|
||
Kim Herbert
producent wykonawczy
|
||
Byron Merritt
producent wykonawczy
|
||
Richard P. Rubinstein
producent wykonawczy
|
||
Jon Spaihts
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Thomas Tull
producent wykonawczy
|
||
Jessica Derhammer
współproducent
|
||
Miklós Barbalics
kierownik produkcji
|
||
Jessica Derhammer
kierownik produkcji
|
||
James Grant
kierownik produkcji
|
||
Gergö Balika
kierownik produkcji
|
||
Diala Al Raie
kierownik produkcji
|
||
David Campbell-Bell
kierownik produkcji
|
||
Arianna Trono
kierownik produkcji
|
||
Darren Chesney
kierownik produkcji (Jordania)
|
||
Khaled Zaazouh
kierownik produkcji (Abu Zabi)
|
||
Gergely Balazs
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Tamás Attila Heltai
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Gabor Kaban
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Waleed Al-Tal
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mátyás Haraszti
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rami Janeb
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Leyla Triandafilou
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Caitlin Atherton
nadzorca postprodukcji
|
||
Bettina Lyster
nadzorca produkcji
|
||
Farah Salah
nadzorca produkcji (Jordania)
|
||
Martin Zsédely
koordynator produkcji
|
||
Anastasia Filatova
koordynator produkcji
|
||
Viktoria Havel
koordynator produkcji
|
||
Mais Salman
koordynator produkcji (Jordania)
|
||
James Worlidge
koordynator produkcji (Jordania)
|
||
Rebeka Papp
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Giulio Paghi
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Dániel Erdélyi
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Joseph Shamoun
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Danielle Brodalka
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Máté Gajdics
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Mackenzie Randall
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Farah Khalil
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kristin Anger
kierownik postprodukcji
|
||
Zuzanna Bernat
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Monika Gałecka
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Timothée Chalamet
Paul Atreides
|
6,6
|
|
Zendaya
Chani
|
6,6
|
|
Rebecca Ferguson
Jessica
|
7,3
|
|
Javier Bardem
Stilgar
|
7,5
|
|
Josh Brolin
Gurney Halleck
|
7,6
|
|
Austin Butler
Feyd-Rautha
|
||
Florence Pugh
Księżniczka Irulan
|
||
Dave Bautista
Beast Rabban
|
6,9
|
|
Christopher Walken
Imperator
|
8,2
|
|
Léa Seydoux
Lady Margot Fenring
|
7,2
|
|
Stellan Skarsgård
Baron Harkonnen
|
7,5
|
|
Charlotte Rampling
Wielebna Matka Mohiam
|
7,2
|
|
Souheila Yacoub
Shishakli
|
4,0
|
|
Roger Yuan
Lanville
|
||
Babs Olusanmokun
Jamis
|
||
Alison Halstead
Strażniczka Swórcy
|
||
Giusi Merli
Wielebna Matka Ramallo
|
||
Kait Tenison
Siostra zakonu Bene Gesserit
|
||
Tara Breathnach
Siostra zakonu Bene Gesserit
|
||
Akiko Hitomi
Siostra zakonu Bene Gesserit
|
||
Imola Gáspár
Mistrzyni Wody
|
||
Alison Adnet
Młoda Fremenka na patrolu
|
||
Hamza Baissa
Młody Fremen na patrolu
|
||
Hassan Najib
Młody Fremen na patrolu
|
||
Jasper Ryan-Cater
Młody Fremen na patrolu
|
||
Omar Elbooz
Młody Fremen na patrolu
|
||
Abdelkarim Hussein Seli Mohamed Hassanin
Młody Fremen na patrolu
|
||
Joseph Beddelem
Przywódca fedajkinów
|
||
Xavier Alba Royo
Fedaykin
|
||
Rachid Abbad
Fedajkin
|
||
Affif Ben Badra
Fedaykin
|
||
Botond Bota
Fedaykin
|
||
Abdelaziz Boumane
Fedaykin
|
||
Abdellah Echahbi
Fedaykin
|
||
Zouhair Elakkari
Fedaykin
|
||
Noureddine Hajoujou
Fedaykin
|
||
Mohamed Mouraoui
Fedaykin
|
||
Adil Achraf Sayd
Fedaykin
|
||
Hamza Sayd
Fedaykin
|
||
Hopi Grace
Fremeńska zakonnica
|
||
Havin Fathi
Fremeńska zakonnica
|
||
Kincso Norah Petho
Fremeńska zakonnica
|
6,0
|
|
Cat Simmons
Młoda zakonnica
|
||
Burt Caesar
Wielbiciel
|
||
Remi Fadare
Wielbicielka
|
||
Amer El-Erwadi
Ogromny wojownik
|
||
Tedroy Newell
Fremeński obserwator
|
||
Oxa Hazel
Fremeńska obserwatorka
|
||
Hajiyeva Pakiza
Fremeńska obserwatorka
|
||
Leon Herbert
Przywódca starszyzny
|
||
Sima Rostami
Przywódczyni starszyzny
|
||
Yvonne Campbell
Członkini starszyzny
|
||
Joseph Charles
Członek starszyzny
|
||
Vic Zander
Członek starszyzny
|
||
Dylan Baldwin
Tłumacz Harkonnenów
|
||
Marcia Tucker
Ranna staruszka
|
||
Nicola Brome
Ranna Fremenka
|
||
Kathy Owen
Ranna Fremenka
|
||
Huw Novelli
Wojownik fundamentalistów
|
||
Moe Bar-El
Wojownik fundamentalistów
|
||
Serhat Metin
Wojownik fundamentalistów
|
||
Amra Mallassi
Wojownik fundamentalistów
|
||
Adam Phillip Bloom
Wojownik fundamentalistów
|
||
Luis Alkmim
Dowódca straży
|
||
Jordan Long
Kierowca przemytników
|
||
Omar A.K.
Ranny przemytnik
|
||
Zdeněk Dvořáček
Gladiator na arenie
|
||
Billy Clements
Gladiator na arenie
|
||
Anton Valensi
Dowódca Harkonnenów
|
||
Lex Daniel
Dowódca Harkonnenów
|
||
Dominic McHale
Dowódca Harkonnenów
|
||
Paul Boyle
Dowódca Harkonnenów
|
||
Niall White
Pilot wojskowego ornitoptera
|
||
Tony Cook
Operator skanera Harkonnenów
|
||
Gabor Szeman
Oficer Harkonnena
|
||
Jonathan Gunning
Nadzorca gry
|
||
Will Irvine
Mistrz niewolników
|
||
Alan Mehdizadeh
Zbrojmistrz
|
||
Rex Adams
Harpia
|
||
Molly Mcowan
Harpia
|
||
Ana Cilas
Harpia
|
||
Kajsa Mohammar
Pomocnica Feyda-Rauthy
|
||
Sara Bacsfalvi
Pomocnik Feyda-Rauthy
|
||
Zsófia Kocsis
Pomocnik Feyda-Rauthy
|
||
Matthew Sim
Zarządca przyprawy
|
||
Steve Wall
Bashar
|
||
Italo Amerighi
Doradca Imperatora
|
||
Tim Hilborne
Doradca Imperatora
|
||
Cecile Sinclair
Doradczyni Imperatora
|
||
Tracy Coogan
Doradczyni Imperatora
|
||
Zoe Kata Kaska
Jessica jako dziecko
|
||
Jimmy Walker
Baron Proxy
|
||
Rand Faris
Wojowniczka Fremenów
|
||
Fouad Humaidan
Wojownik Fremenów
|
||
Manaf Irani
Wojownik Fremenów
|
||
Dora Kápolnai-Schvab
Sługa barona
|
||
Joelle
Sługa barona
|
||
Georgia Farlie
Młoda Jessica
|
||
Peter Sztojanov Jr.
Sardaukarski wojownik Imperatora (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Tóth
Sługa Imperatora (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anya Taylor-Joy
Alia Atreides (niewymieniony w czołówce)
|
7,1
|
|
Marcin Franc
Paul Atryda (polski dubbing)
|
||
Wiktoria Wolańska
Chani (polski dubbing)
|
||
Piotr Grabowski
Stilgar (polski dubbing)
|
7,7
|
|
Katarzyna Wajda
Lady Jessica Atryda (polski dubbing)
|
||
Jakub Wieczorek
Gurney Halleck (polski dubbing)
|
||
Jacek Beler
Feyd-Rautha Harkonnen (polski dubbing)
|
||
Elżbieta Nagel
Księżniczka Irulana Corrino (polski dubbing)
|
||
Marian Dziędziel
Baron Vladimir Harkonnen (polski dubbing)
|
7,5
|
|
Elżbieta Kijowska
Wielebna Matka Gaius Helen Mohiam (polski dubbing)
|
||
Szymon Kuśmider
Glossu Rabban Harkonnen (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Eliza Rycembel
Lady Margot Fenring (polski dubbing)
|
||
Paweł Wawrzecki
Padyszach Imperator Szaddam IV (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Magdalena Wojtacha
Sziszakli (polski dubbing)
|
||
Michał Konarski
Pilot śmigłowca (polski dubbing)
|
||
Olga Miłaszewska
Wielebna Matka Gaius Ramallo (polski dubbing)
|
||
Jan Aleksandrowicz-Krasko
Kapitan straży (polski dubbing)
|
||
Tomasz Traczyński
Starszy (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Zuzanna Bernat
Alia Atreides (polski dubbing)
|
||
Krzysztof Cybiński
Komandor (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Tomasz Jarosz
Zbrojmistrz (polski dubbing)
|
||
Piotr Tołoczko
Pilot statku (polski dubbing)
|
10
|
|
Karolina Kalina
Siostra Bene Gesserit (polski dubbing)
|
||
Maciej Maciejewski
Żołnierz (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Monika Węgiel
Strażniczka (polski dubbing)
|
||
Norbert Kaczorowski
(polski dubbing)
|
10
|
|
Krzysztof Grabowski
(polski dubbing)
|
||
Konrad Darocha
(polski dubbing)
|
||
Jacek Bursztynowicz
(polski dubbing)
|
||
Artur Janusiak
(polski dubbing)
|
5,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Greig Fraser
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Simon Firsht
(kierownik zdjęć)
|
||
Dylan Goss
(kierownik zdjęć) (zdjęcia lotnicze)
|
8,0
|
|
Guy Micheletti
(główna pomoc techniczna)
|
||
Attila Szûcs
(główna pomoc techniczna)
|
||
Qusai Harb
(główna pomoc techniczna)
|
||
Ian Mussell
(główna pomoc techniczna)
|
||
Robert Fischer
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Márk Komáromi
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Boris Olomi
(główna pomoc techniczna) (asystent) (Abu Zabi)
|
||
Tamás Bódi
(pomoc techniczna)
|
||
Vilmos Keszler
(pomoc techniczna)
|
||
Miilan Kovacs
(pomoc techniczna)
|
||
Zoltán Magony
(pomoc techniczna)
|
||
Krisztián Nagy
(pomoc techniczna)
|
||
Sikura Patrik
(pomoc techniczna)
|
||
Gergo Vasari
(pomoc techniczna)
|
||
Attila Zsolnai
(pomoc techniczna)
|
||
Dan Carling
(pomoc techniczna)
|
||
Miska Christopher
(pomoc techniczna)
|
||
Péter Fedor
(pomoc techniczna)
|
||
Áron Gasztonyi
(pomoc techniczna)
|
||
Andy Gribble
(pomoc techniczna)
|
||
Daniel Ifeanyichukwu Ibeabuchi
(pomoc techniczna)
|
||
Dominik Láposi
(pomoc techniczna)
|
||
Alaa Sameer
(pomoc techniczna)
|
||
Christopher R. Nunn
(pomoc techniczna) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Sulaman Ashraf
(pomoc techniczna) (Abu Zabi)
|
||
Chad De Klerk
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
János Jack
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Arfaz Ahmed
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Balázs Péter
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Marius Swart
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Max Turpin
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Csaba Mecseki
(pomoc techniczna) (asystent) (druga ekipa)
|
||
Abdelhadi Qasrawi
(pomoc techniczna) (stażysta)
|
||
Alaa Algburi
(pomoc techniczna) (asystent-stażysta)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Hans Zimmer |
7,7
|
|
David Fleming
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kavin 1
(temat)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Jacqueline West |
8,0
|
|
Janna Bannon | ||
Patrizio Gulino | ||
Tom Crawford Knight | ||
Simona Maisano | ||
Eleanor Gibson | ||
Stephanie Miles | ||
Brian Perkins | ||
Genevieve Cox
(Timothée Chalamet)
|
8,0
|
|
Saria Nabulsi
(Jordania)
|
||
Ola Fathalla
(Jordania)
|
||
Suhaib Jaber
(Jordania)
|
||
Mahmoud Rayyan
(Jordania)
|
||
Zina Mufleh
(Jordania) (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
|
||
Sima Qunsol
(Jordania) (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
|
||
Frances E. Barer
(farbiarz)
|
||
Roxana McIntyre
(farbiarz)
|
||
Amelia Stephensen
(farbiarz)
|
||
Rachel Freire
(farbiarz) (asystent)
|
||
Omaymah Tieby
(farbiarz) (asystent) (Jordania)
|
||
Phoebe Newman
(koordynator kostiumów)
|
||
Zeina Soufan
(nadzorca kostiumów) (Jordania) (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
|
||
Tess McLeod
(asystent)
|
||
Abdo Rayyan
(asystent) (Jordania) (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
|
||
Montaż | Ocena | |
Joe Walker |
7,0
|
|
Christos Voutsinas
(dodatkowy)
|
||
Shawyon Fazel
(producent digital intermediate)
|
||
Dylan Merriman
(asystent)
|
||
Zsófia Ördög
(asystent)
|
||
Mercédesz Czanka
(asystent)
|
||
Maria Freire
(asystent)
|
||
Ilona Czech-Kłoczewska
(polski dubbing)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Tim Davies
dyrygent
|
||
Anthony Parnther
dyrygent
|
||
Òscar Senén
aranżer
|
||
Nacho Cantalejo
aranżer (asystent)
|
||
Joan Martorell
aranżer (dodatkowy)
|
||
Edie Lehmann Boddicker
wokalista
|
||
Grace Davidson
wokalista
|
||
Michael Dore
wokalista
|
||
Sumudu Jayatilaka
wokalista
|
||
Jonathan Wood
wokalista
|
||
Mariko Muranaka
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Tina Guo
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Donald Mowat
projektant efektów specjalnych makijażu
|
||
Natalie L Costello
efekty specjalne makijażu
|
||
Niki De Jong
efekty specjalne makijażu
|
||
Laura Papp
efekty specjalne makijażu
|
||
Sleiman Tadros
efekty specjalne makijażu
|
||
Yvette Venczlik
efekty specjalne makijażu
|
||
Allan Cooke
efekty specjalne makijażu
|
||
Hanna Máté
efekty specjalne makijażu
|
||
Chris Lyons
efekty specjalne makijażu (technik)
|
||
Adrian Rigby
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Beccie Stock
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Ayvazyan Alina
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Aisling Duffy
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Andrea Kozma
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Rubén Samos
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Gergo Sipos
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Christoph Suckow
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Donald Mowat
projektant makijażu
|
||
Mohammad Rasheed
charakteryzator
|
||
Beccie Stock
charakteryzator
|
||
Pamela Ip
charakteryzator
|
||
Bernadett Magyar
charakteryzator
|
||
Fatuma Odwa
charakteryzator
|
||
Tímea Váncsa
charakteryzator
|
||
Zera Azmi
charakteryzator (Abu Zabi)
|
||
Saoirse Yuan
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Theodore Rowan Salisbury
charakteryzator (asystent)
|
||
Helga Bosman
charakteryzator (asystent) (Abu Zabi)
|
||
Donald Mowat
projektant fryzur
|
||
Megan Norris
główny stylista
|
||
Pamela Ip
fryzjer
|
||
Fatuma Odwa
fryzjer
|
||
Zera Azmi
fryzjer (Abu Zabi)
|
||
Helga Bosman
fryzjer (asystent) (Abu Zabi)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Patrice Vermette
scenograf
|
8,0
|
|
Tom Brown
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
8,0
|
|
Andrew Ackland-Snow
dyrektor artystyczny
|
||
Frédéric Berthiaume-Gabbino
dyrektor artystyczny
|
||
Miklós Hatvani-Deàk
dyrektor artystyczny
|
||
Philippe Lord
dyrektor artystyczny
|
||
Tibor Lázár
dyrektor artystyczny
|
||
Adorjan Portik
dyrektor artystyczny
|
||
Toldi Veronika
dyrektor artystyczny
|
||
Annamária Orosz
dyrektor artystyczny
|
||
Róbert Taller
dyrektor artystyczny
|
||
Félix Larivière-Charron
dyrektor artystyczny (Jordania / Abu Zabi)
|
7,0
|
|
Karim Kheir
dyrektor artystyczny (Jordania)
|
||
Miklos Selmeczy
dyrektor artystyczny (druga ekipa)
|
||
Zsófia Telek
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Stefanie Übelhör
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Majd Al Nammari
dyrektor artystyczny (asystent) (Jordania)
|
||
Shane Vieau
dekorator wnętrz
|
6,0
|
|
Magdi Kondorosi
dekorator wnętrz
|
||
Rand Abdel Nour
dekorator wnętrz (Jordania)
|
||
Ramin Ramini
dekorator wnętrz (asystent) (Jordania)
|
||
Janka Erdely
projektant wnętrz
|
||
Betti Unterlauf
projektant wnętrz
|
||
Enci Bognar
projektant graficzny
|
||
Aaron Morrison
projektant graficzny
|
||
Kamen Anev
grafik koncepcyjny
|
||
Paul Chadeisson
grafik koncepcyjny
|
||
Miklós Déri
grafik koncepcyjny
|
||
Sam Hudecki
grafik koncepcyjny
|
||
George Hull
grafik koncepcyjny
|
||
Ed Natividad
grafik koncepcyjny
|
||
Peter Popken
grafik koncepcyjny
|
||
Kris Turvey
grafik koncepcyjny
|
||
Sam Hudecki
scenopis obrazkowy
|
||
Leen Demashqieh
koordynator konstrukcji (Jordania)
|
||
Ali Hassan Muhammed Aslam
konstruktor dekoracji
|
||
Mohamed Omar Abdelazim Ali
konstruktor dekoracji (Jordania)
|
||
Gergely Dömölki
twórca rekwizytów
|
||
Istvan Muranyi
twórca rekwizytów
|
||
Gyongyver Martinka
twórca rekwizytów
|
||
Doug Harlocker
główny rekwizytor
|
||
Andras Balogh
rekwizytor
|
||
James Isaacson
rekwizytor
|
||
Elias Jaber
rekwizytor
|
||
Andrew Shinavier
rekwizytor
|
||
Yazan Abu Jafar
rekwizytor (Jordania)
|
||
Abed Jarekji
rekwizytor (Jordania)
|
||
Basheer Najjar
rekwizytor (Jordania)
|
||
Attila Szabó
rekwizytor (asystent)
|
||
Serge Archambault
nadzorca malarzy
|
||
Csaba Kócsi
główny malarz
|
||
Rohan Dawson
malarz
|
||
Gergo Juhasz
malarz
|
||
Marie-Eve Marceau
malarz
|
||
Aude Moreau
malarz
|
||
Mohammad Daboubi
malarz
|
||
Juhász Csaba Bendegúz
malarz (druga ekipa)
|
||
Balazs Pelcz
główny rzeźbiarz
|
||
Benjamin Pelcz
rzeźbiarz
|
||
Aurel Somlyody
rysownik
|
||
Viktor Potári
modelarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dave Whitehead
projektant dźwięku
|
||
Michael Babcock
projektant dźwięku (dodatkowy)
|
||
Lee Gilmore
projektant dźwięku (dodatkowy)
|
||
Randy Torres
projektant dźwięku (dodatkowy)
|
||
Martin Kwok
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Polly McKinnon
montaż dialogów
|
||
Ray Beentjes
montaż dialogów
|
||
Stefanie Ng
montaż dialogów
|
||
Luana Barnes
montaż dialogów (asystent)
|
||
Richard King
nadzorujący montaż dźwięku
|
9,0
|
|
Michael W. Mitchell
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Matt Stutter
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Chris Terhune
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Hayden Collow
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alana Janssen
montaż efektów dźwiękowych (asystent)
|
||
Ron Bartlett
mikser ponownego nagrania
|
||
Unsun Song
mikser ponownego nagrania
|
||
Martin Kwok
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Murat Celikkol
mikser postsynchronu
|
||
Christopher Flick
nadzorca imitacji
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Willard Overstreet
montaż imitacji
|
||
Tavish Grade
mikser imitacji
|
||
Alexis Feodoroff
montaż dźwięku
|
||
Andrew Moore
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Kane Rodrigues
mikser
|
||
Gareth John
mikser
|
||
Balazs Varga
mikser (druga ekipa)
|
||
Levente Udud
mikser (druga ekipa)
|
||
Freya Clarke
dźwięk (asystent)
|
||
Jad El Asmar
dźwięk (asystent)
|
||
Tom Harrison
dźwięk (asystent)
|
||
Mátyás Tóth
dźwięk (asystent)
|
||
Tarek Abu Ghoush
dźwięk (asystent) (Jordania)
|
||
Issam Gharaibeh
dźwięk (asystent) (druga ekipa) (Jordania)
|
||
Fanny André
dźwięk (asystent) (druga ekipa) (Budapeszt)
|
||
György Mihályi
dźwięk (asystent) (druga ekipa) (Budapeszt)
|
||
Márton Péntek
dźwięk (asystent) (druga ekipa) (Budapeszt)
|
||
Alessio Ombres
okablowanie
|
||
Alejandro Moros
inżynieria nagrań muzycznych
|
||
Kevin Schroeder
programowanie muzyczne
|
||
Clint Bennett
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Ryan Rubin
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Peter Afterman
nadzorca muzyki
|
||
Alison Litton
nadzorca muzyki
|
||
Alan Meyerson
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Marcel Caspers
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Till Hertrich
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Michael Luppino
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Gerd Nefzer
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Bernd Rautenberg
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Csaba Toth
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Franco Galiano
nadzorca efektów specjalnych (Włochy)
|
||
Aaron Cox
nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Gonzalo Outeda Giménez
nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa)
|
||
Roman Remer
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Florim Likaj
koordynator efektów specjalnych (asystent) (druga ekipa)
|
||
Walter Fischer
efekty specjalne
|
||
Zoltan Kvassay
efekty specjalne
|
||
Michael Zimmerschitt
efekty specjalne
|
||
Alex Bennet
efekty specjalne (stażysta)
|
||
Miklos Bajus
technik
|
||
Robert Berta
technik
|
||
Jaroslav Bucek
technik
|
7,0
|
|
Markus Butkereit
technik
|
||
Ruben Dauenhauer
technik
|
||
Bence Füredi
technik
|
||
Stephan Galliant
technik
|
||
Christoph Gartlacher
technik
|
||
Mate Kantor
technik
|
||
Adam Konrath
technik
|
||
Linas Kuzminskas
technik
|
||
Oliver Laude
technik
|
||
Jan Luppino
technik
|
||
Marko Miholic
technik
|
||
David Myslík
technik
|
||
Luca Nefzer
technik
|
||
David Nellen
technik
|
||
Samuel A. Sanders
technik
|
5,0
|
|
Zsolt Szabo
technik
|
||
Olaf Taittinger
technik
|
||
Ruben Teshmar
technik
|
||
Jürgen Thiel
technik
|
||
Klaus Ulrich
technik
|
||
Juszel Márton
technik (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dixie Chassay
nadzorca doboru obsady
|
||
Francine Maisler
dobór obsady
|
8,0
|
|
Kaley Boerneke
dobór obsady (asystent)
|
||
Nancy Case
dobór obsady (asystent)
|
||
Marton Dancz
dodatkowy dobór obsady
|
||
Miranda Davidson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Zsolt Ferenc Maier
dodatkowy dobór obsady
|
||
Shenae Rae
dodatkowy dobór obsady
|
||
Molly Rose
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lucy Smith
dodatkowy dobór obsady
|
||
Veronika Varjasi
dodatkowy dobór obsady
|
||
Gabor Agoston
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Yasmeen Abunuwar
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Sam Bather
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Toby Blyther
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Duncan Broadfoot
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Matt Cooper
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Matt Craufurd
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Rochard Kamel
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Ghaith Kurdi
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Zuhair Soudi
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Yarub Nahhas
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Osama Qubain
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Eugene Wee
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Henry Kingi Jr.
koordynator kaskaderów
|
||
Lee Morrison
koordynator kaskaderów
|
||
Lilla Nemeth
koordynator kaskaderów
|
||
Domonkos Pardanyi
koordynator kaskaderów
|
||
Leonie Wilkinson
koordynator kaskaderów
|
||
Roger Yuan
koordynator kaskaderów
|
||
Gyula Tóth
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Vi-Dan Tran
koordynator scen walki
|
||
Vincent Wang
koordynator scen walki
|
||
Roger Yuan
koordynator scen walki
|
||
Rob de Groot
kaskader dublujący: Dave Bautista
|
||
Zsófia Kocsis
kaskader dublujący: Souheila Yacoub
|
||
Richard Nagy
kaskader dublujący: Stellan Skarsgård
|
||
Lorenz Hideyoshi Ruwwe
kaskader dublujący: Timothée Chalamet
|
||
Marek Svitek
kaskader dublujący: Josh Brolin
|
||
Miklós Szentváry-Lukács
kaskader dublujący: Javier Bardem
|
||
Belle Williams
kaskader dublujący: Zendaya
|
||
Magdalena Sittova
kaskader dublujący: Rebecca Ferguson
|
||
Xavier Alba Royo
kaskader
|
||
Luis Alkmim
kaskader
|
||
Róbert Kovalik
kaskader
|
||
Tibor Milos Krisko
kaskader
|
||
Cyrus Leisy
kaskader
|
||
Iván Orsányi
kaskader
|
||
Andras Seregi
kaskader
|
||
Marek Svitek
kaskader
|
||
Ákos Szalai
kaskader
|
||
Judit Sziva
kaskader
|
||
Vasil Tsvetkov
kaskader
|
||
Tamas Hagyo
układacz
|
||
Abel Kocsis
układacz
|
||
Diz Sharpe
układacz (Jordania)
|
||
Bertalan Adam
układacz (asystent)
|
||
Kárász Anita
dubler
|
||
Daniel Antón Fernández
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Paul Lambert
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Lisa Nolan
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Rhys Salcombe
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ty Thomson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Allie Glisch
koordynator efektów wizualnych
|
||
Piyush Poptani
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kevin Andress
koordynator efektów wizualnych (asystent)
|
||
Arihant Gupta
dyrektor techniczny
|
||
Ezra Waddell
dyrektor techniczny
|
||
Brice Parker
producent efektów wizualnych
|
||
Jake Russell
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Carolyn Shea
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Györfi Ádám
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Eddy Garcia
montaż efektów wizualnych
|
||
Amber Baris
efekty wizualne
|
||
Ferenc Duralla
efekty wizualne
|
||
Guillaume Grison
efekty wizualne
|
||
Max Hicks
efekty wizualne
|
||
Victor Makali
efekty wizualne
|
||
James Elijah Aguilar
zecer
|
||
Matthew Beightol
zecer
|
||
Hong Wei Kan
animator
|
||
Jason Ewart
operator steadicam
|
||
Jason Ewart
operator kamery
|
||
Jake Marcuson
operator kamery
|
||
Tom Wilkinson
operator kamery
|
||
Eric Dvorsky
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
|
||
Marci Ragályi
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Isti Djuroska
operator kamery (asystent)
|
||
Ahmed Essa
operator kamery (asystent)
|
||
Márton F. Tóth
operator kamery (asystent)
|
||
András Kásai
operator kamery (asystent)
|
||
Tom Lane
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
Paul Snell
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
Jonatán Urbán
operator kamery (stażysta)
|
||
Mohammad Dmor
operator kamery (stażysta)
|
||
Simon Cave
oświetlenie
|
||
Jamie Mills
oświetlenie
|
||
Ben Wilson
oświetlenie
|
||
Hosni Al Baqa
oświetlenie (Jordania)
|
||
Hanoi De La Paz
oświetlenie (Włochy)
|
||
Will Finch
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Jamie Bruce
oświetlenie (technik)
|
||
Thomas Moss
oświetlenie (technik)
|
||
Dane Randall
oświetlenie (technik)
|
||
Enrico Bortignon
elektryk
|
||
Zoltán Bók
elektryk
|
||
Dave Clements
elektryk
|
||
Hosam Jalboush
elektryk
|
||
Dane Randall
elektryk
|
||
Ameer Saudi
elektryk
|
||
Zoltán Lakatos
elektryk (dodatkowy)
|
||
Gábor Gajdos
kierownik planu
|
||
Nick Sloley
pilot helikoptera
|
||
Niko Tavernise
fotosista
|
||
Camila Barberis
sekretariat produkcji
|
||
Giles Barnett
księgowy produkcji
|
||
Bandaly abu Muhor
księgowy produkcji (asystent)
|
||
István Zotter
księgowy
|
||
Gergo Toth
księgowy
|
||
David Danisovszky
księgowy (asystent)
|
||
Aniko Hegedus
księgowy (asystent)
|
||
Dawn Hingston
księgowy (asystent)
|
||
Beata Joo
księgowy (asystent)
|
||
Melinda Szolgyemi
księgowy (asystent)
|
||
Andrea Tolomei
księgowy (asystent)
|
||
Kenji Foster
księgowy (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Kevin J. Anderson
konsultant
|
||
Gary Darling-Parkes
konsultant
|
||
Fabien Enjalric
konsultant
|
||
József Kovalik Sr.
kaskader (rezerwowy)
|
||
Rachid Abbad
kaskader
|
||
Joseph Beddelem
koordynator kaskaderów
|
||
Joseph Beddelem
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…